Renginiai

Vienos kišenės istorija. Delmonas

Kovo 16 d. 2k klasėje vyko įdomioji dailės ir technologijų pamoka „Vienos kišenės istorija. Delmonas“ . Ją vedė mūsų progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė J. Bivainienė. Vaikai susipažino su lietuvininkų tautiniais rūbais, su mokytojos pagalba išsiaiškino, kas yra delmonas, kaip jis buvo dėvimas, kokiais raštais buvo puošiamas bei patys sukūrė delmoną iš netradicinių medžiagų (įvairių kruopų, makaronų ir kt). Smagu prisiminti ir puoselėti savojo krašto tradicijas. Dėkojame mokytojoms J. Bivainienei ir A. Plesevičienė.

Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close