Aukime sveiki

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla, vykdydama Gamtosauginių mokyklų programos sveikos gyvensenos sritį, 2021 m. kovo 18 d. nuotoliniu būdu sukvietė šalies pradinukus į konferenciją „Aukime sveiki“. Džiaugiamės, kad šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos ugdytiniai: 1 a kl. mokinys Markas Starovoitovas su pranešimu pranešimas ,,Pusryčių svarba vaiko mityboje“, 2 a kl. mokinė Auksė Butaitė su pranešimu „Grūdinimasis ir fizinis aktyvuma – sveikatos šaltinis“, 3 c kl. mokinė Luknė Kazlauskaitė su pranešimu „Pipirmėčių arbatos su pienu nauda“, 4 c kl. mokiniai Diana Molotkovaitė su pranešimu „Dribsnio nuotykiai Vaistažolių šalyje“ ir Jonas Vaičius su pranešimu „Grūdinimasis ir sveikata“. Jaunieji pranešėjai parengė pranešimus ir pasidalinti savo žiniomis, pastebėjimais apie mūsų sveikatą įtakojančius veiksnius. Dėkojame mokinius konferencijai parengusiems mokytojams: D. Monkevičienei, L. Steponavičienei, A. Buivydienei ir S. Gevilienei.