Renginiai

„Kings“ olimpiada

Sveikiname 4a klasės mokinius Egitą Jokužytę, Matą Rimdžių, bei Mark Sokolov, kurie puikiai pasirodė olimpiados ,,Kings“ kvalifikaciniuose etapuose. Egita matematikos olimpiados kvalifikaciniame etape surinko 100 procentų, Matas anglų k. olimpiados kvalifikaciniame etape surinko 99 procentus, o Mark Sokolov pasaulio pažinimo, matematikos, lietuvių k. ir anglų k. olimpiadų kvalifikaciniuose etapuose surinko po 100 procentų. Visi trys mokiniai pateko į olimpiados finalus. Džiaugiamės Egitos, Mato ir Mark pasiekimais, linkime jiems sėkmės finaluose ir dėkojame mokytojoms J. Rupeikienei ir S. Janciuvienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close