Gamtosauginis forumas

2021 m. kovo 19 d. vyko Gamtosauginis forumas, skirtas pasaulinei Žemės dienai. Šį forumą organizavo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras ir asociacija ,,Žalioji banga“. Forume buvo pristatyti Klaipėdos miesto ir rajono mokinių parengti pranešimai, mokinius sveikino Aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir kiti garbingi svečiai. Savo atliktą tyrimą ,,Miesto gyventojo anglies dvideginio pėdsako tyrimas“ pristatė ir mūsų mokyklos 8e klasės mokinys Ardas Liaukonis. Mokinį forumui ruošė geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė -Vaivadienė.