Edukacinis užsiėmimas „Velykaičių mūšis“

Kovo 23 d. 1c klasės mokiniai dalyvavo Klaipėdos Etnokultūros centro nuotoliniame edukaciniame užsiėmime „Velykaičių mūšis“. Vaikai sužinojo, kad seniau šv. Velykos būdavo švenčiamos tris ar net keturias dienas, ką kurią dieną galima, o ko jokiu būdu negalima daryti; ką simbolizuoja margučių spalvos ir raštai; kokie žaidimai būdavo žaidžiami; kodėl supdavosi ne tik jauni, bet ir seni bei kas tokie lalauninkai. Užsiėmimo pabaigoje edukatorė I. Žmijauskienė pagyrė 1 c klasės mokinius už įdėmų klausymą ir teisingus atsakymus. Dėkojame mokytojai M. Mikulienei.