Renginiai

Knygų ekspertai

Jei nutiko taip, kad užsitęsusio karantino metu vargina vienas ir tas pats klausimas – KĄ VEIKTI? – turime Jums pasiūlymą. 6k klasės mokiniai – knygų ekspertai – pristato savo perskaitytų knygų anotacijas ir kviečia skaityti. Skaityti patogiai įsitaisius minkštame fotelyje, prisėdus ant vėjo išlaužtos šakos pajūryje, važiuojant autobusu… Tik žvilgtelkite, ką Jums paruošė šeštokai, neabejojame – neatsispirsite pagundai. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaida Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close