Renginiai

Viduramžiai plakatuose

Remdamiesi įgytomis teorinėmis žiniomis, naudodami Canva grafinio dizaino platformą, bei kitas piešimo platformas, kiekvienas 6k klasės mokinys turėjo sukurti istorinį plakatą, atspindintį vieną arba kelis nagrinėjamos temos ,,Viduramžių kultūra“ aspektus : vienuolių įžadus, vienuolynų atsiradimą, įvairovę, veiklą, universitetų struktūrą, mokymo specifiką. Pamokose buvo naudojamas „Padlet“ internetinis įrankis ir programėlė (iOS), kuri suteikia internetinę erdvę idėjų, minčių ar kito turinio mainams bei publikavimui. Ačiū istorijos mokytojai B.Vareikienei už įdomias, šiuolaikiškas pamokas. Visus plakatus galite peržiūrėti paspaudę ant nuorodos https://padlet.com/birutevareikiene1/spwvu2sk0uazcpai

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close