Iškeitėme pamoką į paskaitą

2021 m. kovo 24 d. 8e klasės mokiniai ir geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė iškeitė pamoką į paskaitą ,,Žaliojo augimo įgūdžių stiprinimas jaunimo tarpe“. Paskaitą skaitė Klaipėdos universiteto dėstytoja doc.dr. Rasa Viederytė. Šioje paskaitoje mokiniai sužinojo ne tik apie vis didėjančias klimato problemas, Europos Sąjungos sprendimus šiuo klauismu, bet ir buvo pakviesti prisijungti prie tarptautinio projekto ,,SB BRIDGE“, kuris įtraukia jaunimą iš skirtingų Europos šalių prisidėti prie klimato problemų sprendimo, moko atsakingo požiūrio į mus supančią aplinką.