Renginiai

Iškeitėme pamoką į paskaitą

2021 m. kovo 24 d. 8e klasės mokiniai ir geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė iškeitė pamoką į paskaitą ,,Žaliojo augimo įgūdžių stiprinimas jaunimo tarpe“. Paskaitą skaitė Klaipėdos universiteto dėstytoja doc.dr. Rasa Viederytė. Šioje paskaitoje mokiniai sužinojo ne tik apie vis didėjančias klimato problemas, Europos Sąjungos sprendimus šiuo klauismu, bet ir buvo pakviesti prisijungti prie tarptautinio projekto ,,SB BRIDGE“, kuris įtraukia jaunimą iš skirtingų Europos šalių prisidėti prie klimato problemų sprendimo, moko atsakingo požiūrio į mus supančią aplinką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close