Renginiai

Finalas ,,Haiku akimirkai“

Kovo 25 d. įvyko projekto ,,Haiku akimirkai“ finalinis renginys – haiku pristatymas video formatu. Savo sukurtais haiku pasidalino 44 mokiniai ir trys mokytojai. Projekto dalyviai reflektavo apie kūrybinį procesą, įgytas patirtis. Dalyvių įspūdžiai:. nauja, įtrauku, įdomu, šilti prisiminimai, bendruomeniškumo jausmas. Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei už idėją, projekto organizavimą, o Elzei Vareikytei (buvusiai mūsų mokyklos mokinei) – už video filmuko sukūrimą. Prašome pasigrožėti.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close