Finalas ,,Haiku akimirkai“

Kovo 25 d. įvyko projekto ,,Haiku akimirkai“ finalinis renginys – haiku pristatymas video formatu. Savo sukurtais haiku pasidalino 44 mokiniai ir trys mokytojai. Projekto dalyviai reflektavo apie kūrybinį procesą, įgytas patirtis. Dalyvių įspūdžiai:. nauja, įtrauku, įdomu, šilti prisiminimai, bendruomeniškumo jausmas. Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei už idėją, projekto organizavimą, o Elzei Vareikytei (buvusiai mūsų mokyklos mokinei) – už video filmuko sukūrimą. Prašome pasigrožėti.