Renginiai

Mokinių konferencija „Pradėk nuo savęs“

2021 m. kovo 25 d. Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazijoje vyko nuotolinė mokinių konferencija ,,Pradėk nuo savęs“. Kovo 20 d. – Žemės diena – sujungia visus, kurie yra neabejingi šiandienos Žemės problemoms – klimato kaitai, šiltnamio efekto didėjimui, užterštumui, išteklių mažėjimui ir t.t… Mūsų mokykloje jaunieji tyrėjai yra atsakingi ir nori patys prisidėti prie Žemės problemų sprendimo. Mokiniai atliko tyrimus ir jų rezultatus pristatė konferencijos metu. 6b, 6e klasės mokinės Atalija Šlymaitė, Augustė Kalikaitė ir Karolina Dobrovolskytė tyrė savo keliones, ieškojo geriausio būdo, kaip keliauti neteršiant gamtos. 6k klasės mokiniai Titas Česnauskas, Anetė Simonavičiūtė ir Patricija Alonderytė skaičiavo anglies dvideginio kiekius keliaujant į švietimo įstaigas, šio teršalo pėdsaką matavo 8e klasės mokinys Ardas Liaukonis. Apie plastikinį maišelį įdomią istoriją pateikė 7c klasės mokinė Austėja Bernatonytė, patarimus kaip vartoti tausojančiai pateikė 7e klasės mokinė Marija Likij. Kaip rūbai susiję su šiltnamio efektu pristatė 7b klasės mokinė Norberta Budginaitė. Kūrybiniais darbais pradžiugino 8e klasės mokinė Ieva Katelytė bei 6k klasės mokinys Jonas Danisevičius. Dėkojame mokiniams už pristatytus pranešimus, eilėraščius ir noveles, taip pat mokytojams Ilonai Malakauskienei, Vaidai Jokšienei, Gintarei Čereškienei, Ilonai Černiavskajai, D. Umantaitei – Vaivadienei padėjusiems paruošti mokinių pranešimus. Mokytojų Lauros Bukantės ir Vaidos Jokšienės dėka šiai progai yra sukurta virtuali knyga, kurioje sudėti mokinių kūrybiniai darbai – novelės ir plakatai https://read.bookcreator.com/efIdMN4WZIOaFkcuGyQjFV3npWH2/uczcXfMfRR2JbIGuVns5YQ Ačiū visiems už tai, kad jūs esate neabejingi, atsakingi, norintys veikti, daryti, kurti. Nelaukime kitos Žemės dienos, pradėkime jau dabar – nuo savęs.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close