Pasimatuok studento batus

Klasikinio ugdymo 6k klasės mokiniai kovo 23-26 dienomis tapo jaunaisiais studentais, iškeitė mokyklos suolą į Klaipėdos universiteto auditoriją. Jie buvo pakviesti į paskaitas ,,Matematika mūsų gyvenime“ (lektorė Marta Karaliūtė) bei ,,Padievaičio šventvietės tyrimai: atrasta seniausia Lietuvoje kėdė“ (dėstytojas doc. dr. Vykintas Vaitkevičius, KU Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas). Mokiniai ne tik sužinojo, kas tie Fibonačio skaičiai, simetrija architektūroje ir gamtoje, kokias produktų proporcijas naudoti kepant pyragą, bet ir virtualiai apsilankė Kvėdarnos apylinkėse, kur rastas seniausias sostas Lietuvoje. Buvo be galo įdomu ir naudinga. Ačiū 6k klasės lietuvių k. mokytojai, klasės auklėtojai už galimybę būti studentu.