Renginiai

Karjeros ugdymas

Norime pasidžiaugti 4a klasė mokiniais, kurie sugalvojo ,,pasimatuoti“ mokytojo profesiją ir savo bendraklasiams vedė net keletą pamokų. Savo jėgas mokinai išbandė ne tik dailės ir technologijų, bet ir fizinio ugdymo pamokose. Mokiniai, padedami mokytojos, rimtai ruošėsi pamokoms – galvojo užduotis, parengė pristatymus, parinko metodus, demonstravo užduočių atlikimo technikas. Smagiausia, kad tai vyko pačių vaikų iniciatyva. Tikimės, kad šie jauni ir kūrybiški mokinai kažkada papildys mūsų, mokytojų, gretas. Dėkojame mokytojai J. Rupeikienei už įkvėpiančias iniciatyvas ir kviečiame pasisemti idėjų dailės ir technologijų pamokoms iš 4a klasės mokinių Egitos Jokužytės ir Urtės Urbonaitės.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close