Tarptautinis EU-CONEXUS konkursas

Štai ir įvyko antrasis tarptautinio EU-CONEXUS konkurso etapas. Šio konkurso vienas iš pagrindinių tikslų ir veiklų yra didinti supratimą apie iššūkius, kylančius Europos pakrančių miestams, bei įkvėpti visuomenę ieškoti sprendimų, kaip pritaikyti aplinką tausojančius principus kasdieniame gyvenime. Konkursas sulaukė daug dalyvių, tarp kurių buvo ir mūsų mokyklos dvi mokinių komandos. Abi jos užėmė šiame konkurse prizines vietas. Sveikiname geografijos mokytojos Dalios Umantaitės -Vaivadienės komandą – 8e klasės mokinius Emą Baužaitę, Austėją Valiulytę, Ardą Liaukonį ir Eimantą Pakalniškį – užėmus I vietą ir toliau atstovausiančią Lietuvą tarptautiniame konkurse, kuriame susirungti teks su Graikjjos, Rumunijos, Prancūzijos, Kroatijos ir Ispanijos komandomis. Sveikiname technologijų mokytojo Aleksandro Ronkaus komandą – 8c klasės mokinius Dovydą Paulauską ir Laurą Jokšaitę, 8e klasės mokinius Deimantę Strazdauskaitę ir Eimį Kostiugovą, kurie užėmė II vietą. Linkime sėkmės mokytojos D. Umantaitės-Vaivadienės komandai tarptautiniame konkurse.