Renginiai

Ugdymo meistrai

Atsivertę Ugdymo meistrų svetainės užsklandą, perskaitysite mintį: „Dalindamiesi pašnekovų istorijomis siekiame sužadinti norą gilintis į ugdymą ir švietimą taip, kad dienos pabaigoje norėtųsi ištarti „man rūpi švietimas ir aš galiu prisidėti prie pozityvių pokyčių kūrimo.” Sukaupta darbo patirtis leidžia ir mūsų progimnazijos mokytojoms Sandrai Gedvilienei ir Vaidai Jokšienei dalintis savo įžvalgomis. Joms rūpi nutiesti tiltus tarp pradinio ir pagrindinio ugdymo, juk kalba, kaip komunikacinė priemonė, šiandien išgyvenanti išmaniųjų technologijų primestą bendravimo būdą, vis skurdėja. Jei šeima ir mokytojas susitars dėl taisyklingo kalbos vartojimo, rezultatai bus gerokai geresni, o lietuvių kalba taps gražesnė, švaresnė, ilgaamžiškesnė.
Skaitykite: https://www.ugdymomeistrai.lt/straipsniai/ismaniosios-technologijos-skurdina-vaiko-gebejima-komunikuoti

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close