Integruota geografijos ir vokiečių kalbos pamoka

Palydėdami paskutinį žiemos mėnesį, 8e klasės mokiniai rinkosi į integruotą geografijos ir vokiečių kalbos pamoką gvildenti tema ,,Klimato kaita“. Pamoka buvo netradicinė – vyko lietuvių ir vokiečių kalbomis. Mokiniai ne tik analizavo klimato pokyčius, juos sukeliančias priežastis bei padarinius Europoje, tačiau ir mokėsi vokiečių kalbos žodžių, susijusių su šia tema. Ačiū mokiniams už aktyvų dalyvavimą pamokoje ir mokytojoms, kurios prisidėjo prie šios pamokos įgyvendinimo – vokiečių kalbos mokytojai Astai Jaramavičiūtei ir geografijos mokytojai ekspertei Daliai Umataitei – Vaivadienei.