Renginiai

Lankomės lietuvių kalbos muziejuje „Lituanistikos židinys“

6d ir 7b klasių mokiniai integruotos pamokos metu turėjo galimybę apsilankyti vieninteliame interaktyviame lietuvių kalbos muziejuje ,,Lituanistikos židinys“. Edukacijų metu mokiniai sužinojo apie lietuviškų žodžių kilmę, indoeuropiečių prokalbę, didžiojo „Lietuvių kalbos žodyno“ rengimo istoriją, lietuvių kalbos tarmes ir kt. Atlikdami įvairias interaktyvias užduotis, mokiniai labiau pažino savo ir kitų tautų kalbas. Dėkojame etikos mokytojai J. Benetienei ir lietuvių k. mokytojui M. Urbonui.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close