Renginiai

Pamoka M.Mažvydo bibliotekoje

Tęsdami klasikinio ugdymo savaitės veiklas, 6k klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos monogramos/dizaino ir vektorinio vaizdo pamokoje. Sužinojo apie inicialines raides, šriftus, kokie jie būdavo, kai tik knygos ir spauda atsirado. Mokiniai išmoko dirbti INKSCAPE programa ir patys susikūrė savo logo. Dėkojame Justui Ingelevičiui, dirbtuvių kuratoriui ir lietuvių kalbos mokytojai Vaida Jokšienei. Dalinamės pirmaisiai bandymais.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close