Renginiai

Diena prieš Šv. Velykas

Balandžio 2 dieną 4 d klasės mokiniai pamokas praleido turiningai. Pasaulio pažinimo pamokoje keliavo į virtualią kelionę po Jurbarko krašto muziejų ir susipažino su apylinkių istorija, garsiais žmonėmis, kultūros paveldo ir istoriniais objektais. Lietuvių kalbos pamokoje prisiminė Šv. Velykų papročius, skaitė E. Ivanausko eiliuotą pasaką „Kiškio margučiai“. Matematiką praleido skaičiuodami kiek šeima išleis pinigų išvykos į Paryžių metu. Kiek vėliau stebėjo margučių marginimo vašku procesą ir dailės pamokos metu pagamino margutį, kurio viduje – siurprizas. Už netradicinę dieną dėkojame moytojai Renatai Gedvilaitei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close