Renginiai

Integruotų veiklų savaitė

 Visą savaitę 1k klasėje vyko integruotos veiklos, skirtos gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms. Šios savaitės tema – „Velykos svečiuojasi Klaipėdos krašte“. Savaitės šventinę nuotaiką kūrė ne tik įdomios veiklos, bet ir spalvos – kiekvieną dieną pirmokėliai rengėsi vis kita spalva, aiškinosi spalvų reikšmes, darė po margutį ir pildė krepšelį. Velykinių veiklų savaitė prasidėjo jau penktadienį pokalbiu apie Verbų sekmadienį. Mokiniai susipažino, kokios verbos buvo rišamos seniau ir dabar. Per darbų pamoką patys bandė verbas „surišti“. Pirmadienį (balta diena) vyko integruotos etikos/tikybos pamokoss. Tikybos mokytoja Antanina Viskintaitė – Butikienė pasakojo apie Gavėnią, didijį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį. Vėliau mokiniai kūrė gerų darbelių burbulo žemėlapius. Antradienį (žalia diena) vyko integruotos fizinio ugdymo ir muzikos pamokos. Mažieji sportavo imituodami įvairius  namų ruošos darbus, dainavo daineles apie paukštelius, pavasarį. Muzikos mokytoja Romalda Dzikienė sukūrė ir su visais pasidalino albumu „Velykos“. Trečiadienį (raudona diena) per matematikos pamoką su mokytojo Aleksandro Ronkaus supažindinta programa https://usecubes.com/ mokiniai kūrė kompiuterizuotus margučius. Vieni sudėliojo plokštuminius margučius, o kitiems sekėsi sukurti net ir 3D vaizdu.  Ketvirtadienį (mėlyna diena) vyko integruotos lietuvių kalbos/ dailės ir technologijų pamokos. Dailės mokytoja Inga Kairienėįdomiai pasakojo apie tai, kaip buvo švenčiamos Velykos Mažojoje Lietuvoje. Parodė margučius iš savo kolekcijos, puoštus  tradiciniais ir šiuolaikiniais raštais. Po to mokiniai gamino Velykinę dekoraciją – zuikutį. Penktadienį (geltona diena) visi labai laukė viktorinos „Ką žinau apie Velykas?“. Visą savaitę kalbėję, gilinę žinias, dalinęsi patirtimi, viktorinoje mokiniai, susiskirstę į komandas, turėjo progą parodyti, ką išmoko ir sužinojo. Pralaimėjusių nebuvo. Visi gavo nuo Velykų zuikio sertifikatą, kad visus metus gerai mokėsi ir elgėsi bei laukė Velykų. Su pilna kraitele margučių, pasigamintomis Velykinėmis dekoracijomis, pilnu bagažu žinių apie šventes ir gera nuotaika pirmokėliai pasitiks gražiausią pavasario šventę ir pavasario atostogas. Dėkojame  mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvas ir visiems mokytojams, dalyvavusiems integruotų veiklų savaitėje, už įdomias, praturtinančias pamokas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close