Renginiai

Miesto simboliai

1k klasės mokinai įdomiosios pamokos „Kompiuterizuota matematika“ metu ne tik susipažino su technologijomis, 3d modeliavimu bei projektavimu, bet ir gavo užduotį – parsisiuntus programėlę https://usecubes.com/, sumodeliuoti iš kubelių Klaipėdos miesto simbolį. Pasigrožėkite mažųjų kūrėjų darbais – žymiausiais miesto simboliais – laivu Meridianas, švyturiu, Delfinariumu, miesto herbu. Dėkojame mokytojams A. Ronkui ir N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close