Renginiai

Pažinimo kompetencijos ugdymas tyrinėjant

Balandžio 2 dieną gausus mūsų mokytojų būrys dalyvavo nuotolinėje respublikinėje mokytojų konferencijoje ,,Pažinimo kompetencijos ugdymas tyrinėjant“. Mokytojai dalinosi patirtimi su kolegomis iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Dėkojame mokytojams: Sandrai Gedvilienei, pradinių klasių mokytojai, už pranešimą tema „Patirtinis mokymasis – „Patirk, įvertink, apmąstyk, keisk.“, Laimai Steponavičienei, pradinių klasių mokytojai, už pranešimą tema „Kūrybinė mokinių veikla pasaulio pažinimo pamokose“, Nelitai Gedminienei, pradinių klasių mokytoja, už pranešimą tema „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs…“, Astai Buivydienei, pradinių klasių mokytoja, už pranešimą tema „Bandymas kaip tiriamasis metodas pradinėse klasėse“, Daivai Monkevičienei, pradinių klasių mokytoja, už pranešimą tema „Nuotolinė integracija pirmoje klasėje“, Ilonai Černiavskajai, matematikos mokytoja, už pranešimą tema „Klasikinio ugdymo organizavimo ypatumai, mokant matematikos“.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close