Konkursas „1:0 vokiečių naudai“

Mūsų mokyklos „Fuβball Quelle“ komanda  pateko į Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos Masinio futbolo asociacijos ir Goethe’s instituto organizuojamą respublikinį vokiečių kalbos ir futbolo konkurso „1:0 vokiečių naudai“ šalies finalą ir gegužės mėnesį  susirungs su dar 12 šalies komandų.
Sveikiname ir linkime sėkmės komandos nariams:
Silvijai Savik (6e), Andreai Skudarnovai (5k), Kajui Bružui (5k), Atui Matuzui (5k), Domui Vaitkui (5k), Tomui Vareikai (5k).
Mokinius konkursui ruošė  vokiečių kalbos mokytoja Asta Jaramavičiūtė, kūno kultūros mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė.
Ačiū už pagalbą filmuojant  mokinių tėveliams ir mokiniams
Dovydui Paulauskui (8c), Jonui Danisevičiui (6k) ir Renaldui Želviui (6k).