Renginiai

Konkursas „1:0 vokiečių naudai“

Mūsų mokyklos „Fuβball Quelle“ komanda  pateko į Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos Masinio futbolo asociacijos ir Goethe’s instituto organizuojamą respublikinį vokiečių kalbos ir futbolo konkurso „1:0 vokiečių naudai“ šalies finalą ir gegužės mėnesį  susirungs su dar 12 šalies komandų.
Sveikiname ir linkime sėkmės komandos nariams:
Silvijai Savik (6e), Andreai Skudarnovai (5k), Kajui Bružui (5k), Atui Matuzui (5k), Domui Vaitkui (5k), Tomui Vareikai (5k). 
Mokinius konkursui ruošė  vokiečių kalbos mokytoja Asta Jaramavičiūtė, kūno kultūros mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė.
Ačiū už pagalbą filmuojant  mokinių tėveliams ir mokiniams 
Dovydui Paulauskui (8c), Jonui Danisevičiui (6k) ir Renaldui Želviui (6k).
 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close