Renginiai

Idėjų vystymasis ir sprendimų įgyvendinimas

2021 m. balandžio 08 d. vyko nuotolinė respublikinė pedagogų konferencija „IKT mokykloje: mokomės ir mokome“. Ją organizavo Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija. Konferencijos tikslas: pasidalinti gerąja patirtimi taikant IKT ugdymo(si) procese. Jos metu technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus dalinosi savo patirtimi tema „Idėjų vystymas ir sprendimų įgyvendinimas“ ir pristatė virtualias kūrybines laboratorijas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close