Renginiai

Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas. Praktinės rekomendacijos

2021-04-08 vyko Respublikinė nuotolinė pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena „Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas. Praktinės rekomendacijos“, kurią organizavo Klaipėdos miesto pradinio ugdymo Metodinė taryba. Mūsų progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė S. Gedvilienė pranešimą „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo pradinio ugdymo pamokose aprašas – kaitos tendencijos ir problemos“. Dėkojame mokytojai Sandrai, džiaugiamės jos profesionalumu ir gerosios patirties sklaida.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close