Renginiai

2021-03-29/2021-04-02 Integruotų veiklų savaitė

Kovo 29- balandžio 2 d. 2k klasėje vyko integruotų veiklų savaitė susipažino su gavėnios bei Velykų papročiais ir tradicijomis, diskutavo, kas pirmiau atsirado- višta ar kiaušinis, praktiškai atliko bandymus ir išmoko atskirti virtą ir nevirtą, šviežią ir nešviežią kiaušinį, dalijosi patirtimi, kaip išvirti nesudužusį kiaušinį. Sužinojo, kokie paukščiai deda didžiausius ir mažiausius kiaušinius. Piešė savo įsivaizduojamą Velykų salą, o peržiūrėję TV laidą „Gustavo enciklopediją“ sužinojo, kuo ypatinga tikroji Velykų sala ir kodėl ji taip pavadinta. Peržiūrėjo Lietuvos nacionalinio muziejaus vaizdo įrašą apie Velykas (https://www.youtube.com/watch?v=458se-VilHE) ir pagilino žinias apie lietuvių Velykų tradicijas ir papročius, sužinojo sakmę apie pasaulio atsiradimą iš anties kiaušinio. Kovo 30 d. dalyvavo nuotoliniame edukaciniame VDU botanikos sodo užsiėmime „Kiaušinio marginimo dirbtuvėlės“, kur susipažino su tradiciniais bei netradiciniais kiaušinių marginimo būdais, margučių rašto ir spalvų reikšmėmis. Patys mokiniai puošė margučius servetėlėmis ( pasirodo, kad puikūs klijai yra kiaušinio baltymas) bei įvairiomis kruopomis, makaronais ir kt. gamtinėmis medžiagomis. O balandžio 2d. per „Kūrybines dirbtuves“ vyko Klaipėdos technologijų mokymo centro nuotolinis edukacinis užsiėmimas „Velykinė kompozicija“, kur vaikai pasigamino velykinę puokštelę. Buvo smagu, kad į pagalbą kai kuriems vaikams atėjo ir seneliai, ir mamos. Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei už kūrybiškumą ir iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close