Renginiai

Skiepytis ar nesiskiepyti?

2021 m. balandžio 14 d. vyko debatai tema ,,Skiepytis ar nesiskiepyti“. Debatuose dalyvavo Klaipėdos licėjaus mokiniai, kuriuos paruošė geografijos mokytoja Jurgita Jonaitienė,  ir mūsų mokyklos 8e klasės mokiniai, kurių mokytoja – Dalia Umantaitė-Vaivadienė.  Vakcinacijos tema aktuali šiandienos realijose, todėl vyko įdomi argumentų kova, mokiniai ne tik diskutavo,  bet ir įgijo naujų žinių.  Ačiū dalyvavusiems, stebėjusiems debatus.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close