Renginiai

Ugniagesio profesija

5b klasės auklėtoja Jolita pakvietė mokinius į susitikimą su gaisrininkais. Juk dažnai nutinka, kad žmonės, pamatę gaisrą, pirmiausia fotografuoja ir kelia į socialinius tinklus, kai tuo metu reikalinga pagalba. O galbūt neskambina 112, nes mano, kad kažkas jau iškvietė pagalbą. Kad nenutiktų tokių kuriozinių situacijų, gaisrininkai papasakojo, kaip elgtis gaisro metu, kokios gaisrininko funkcijos, ką reiškia linkėjimas „sausų žarnų“ ir dar daug kitų įdomių dalykų. Ačiū klasės auklėtojai Jolitai Benetienei už karjeros ir saugaus elgesio ugdymą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close