Renginiai

Konferencijoje „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“

KU SHMF Tolerancijos ugdymo tyrimų laboratorijos organizuotoje mokslinėje mokinių konferencijoje ,,Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė “ mūsų šaunaus trejeto S. Lajauskytės, B. Kučinskaitės ir G. Tendzegolskytės paruoštas tiriamasis darbas „Septintos klasės mokinių patiriami sunkumai ir pagalbos galimybės karantino metu“ buvo pripažintas geriausiu bei surinko daugiausiai Facebooko patiktukų. Mokines paruošė G. Vaitiekutė ir L. Kuisė. Smagu dirbti tokioje šaunioje mokykloje!!!!! https://www.facebook.com/KUmoksleiviams/posts/130434762426561

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close