1c klasėje svečiavosi ugniagesiai – gelbėtojai

Ne tik penktokai kviečiasi gaisrininkus į svečius! Balandžio 19 d. ir pirmokai virtualiai susitiko su jais. 1c klasės mokiniai sužinojo, kad jiems įprastą pavadinimą „gaisrininkai“ reikėtų patikslinti  ir vadinti „ugniagesiai – gelbėtojai“, nes šios profesijos žmonės (dažniausiai žiemą) gelbsti skęstančius, dirba naro darbą; rudenį dažnai ieško pasiklydusių grybautojų – tam pasitelkia netgi dronus!  Taip pat specialia įranga geba pjauti metalą ir išlaisvinti avarijos metu prispaustus automobilyje žmones ar padeda likviduoti teršalus jūroje. Žinoma, papasakojo, ką reikėtų daryti ir ko nedaryti gaisro metu. Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos prevencinė akcija ,,Būk saugus, mokiny“ buvo naudinga ir patiko vaikams. Dėkojame mokytojai M. Mikulienei už iniciatyvą.