Renginiai

1c klasėje svečiavosi ugniagesiai – gelbėtojai

Ne tik penktokai kviečiasi gaisrininkus į svečius! Balandžio 19 d. ir pirmokai virtualiai susitiko su jais. 1c klasės mokiniai sužinojo, kad jiems įprastą pavadinimą „gaisrininkai“ reikėtų patikslinti  ir vadinti „ugniagesiai – gelbėtojai“, nes šios profesijos žmonės (dažniausiai žiemą) gelbsti skęstančius, dirba naro darbą; rudenį dažnai ieško pasiklydusių grybautojų – tam pasitelkia netgi dronus!  Taip pat specialia įranga geba pjauti metalą ir išlaisvinti avarijos metu prispaustus automobilyje žmones ar padeda likviduoti teršalus jūroje. Žinoma, papasakojo, ką reikėtų daryti ir ko nedaryti gaisro metu. Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos prevencinė akcija ,,Būk saugus, mokiny“ buvo naudinga ir patiko vaikams. Dėkojame mokytojai M. Mikulienei už iniciatyvą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close