Renginiai

Jaunimas ant karštosios kėdės sodina Rūta Šepetys

Pasaulis neįtikėtinai mažas, o nuotolinių susitikimų galimybės beribės. To įrodymas – balandžio 19 dieną įvykęs Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos renginys – ,,Jaunimas ant karštosios kėdės sodina Rūta Šepetys“. Jame dalyvavo ir jaunieji skaitytojai iš ,,Versmės“ progimnazijos. 6k klasės mokiniams smalsu buvo žvilgtelėti į bestselerio ,,Tarp pilkų debesų“ kūrybinių dirbtuvių užkulisius. ,,Neapsakomas jausmas yra turėti galimybę pasiklausyti rašytojos asmeninių patirčių, išgyvenimų, istorijų, kurios ne tik įkvepia, bet ir skatina susimąstyti apie gyvenimą, gimtosios šalies istoriją, apie praeitį ir dabartį, apie senelių bei prosenelių papasakotas istorijas, kurios visada išlieka atmintyje“, – dalijasi savo įspūdžiais Anetė. Nuoširdaus pokalbio metu patirtas atradimo džiaugsmas, sužadintas smalsumas ne tik skaityti, bet ir išlaisvinti savo kūrybines galias. Tad kartu su Rūta Šepetys linkime – ,,Nebijokit susimauti!“.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close