Erasmus+ projektas „Our life in our hands“

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Europoje Erasmus+ projekto „Our life in our hands” mokyklos partnerės (iš Ispanijos, Kroatijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos ir Turkijos) surengė pirmą nuotolinį susitikimą. Virtualiam mobilumui organizuoti buvo naudojama Zoom platforma. Dalyviai aptarė nuveiktus darbus: logotipo konkursą, mokinių bei mokytojų apklausų rezultatus, pirmąsias veiklas susijusias su gamtosauga ir klimato kaitos problemomis. Paskutinę darbinės sesijos dieną Turkijos komanda pasodino kiekvienos šalies partnerės garbei po medelį. Ačiū mokytojoms Gintarei Čereškienei ir Daliai Umantaitei-Vaivadienei už pagalbą ruošiantis susitikimams.