Renginiai

Literatūrinė popietė vokiškai

Sulaukėme gerų žinių iš Klaipėdos miesto raiškiojo skaitymo konkurso „Literatūrinė popietė vokiškai“  organizatorių – Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro bei vokiečių kalbos mokytojų metodinio būrelio, bendradarbiaujančio su Klaipėdos Simono Dacho namais.
Sveikiname , Austėją Bernatonytę (7c klasė)  su II vieta
Bertą Aną Tamašauskaitę (7c klasė) su III vieta.
Mokines konkursui ruošė  mokytoja Asta Jaramavičiūtė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close