Didieji knygų ekspertai

Vos tik išgirdę žinią apie Klaipėdos mieste vyksiantį konkursą-žaidimą ,,Knygų ekspertų kovos“,  progimnazijos 6k klasės mokiniai subūrė komandą ,,Spinduliukai“. Konkurse dalyvavo šešios komandos, kurioms teko atlikti įvairiausias užduotis:  įminti G. Morkūno apsakymų knygos ,,Blusyno pasakojimai“ paslaptis. Komandos turėjo atpažinti knygoje besislepiančias iliustracijas, atsakyti į ,,Blic turnyro“ klausimus, sukurti meilės eilėraštį, išradingai panaudoti paprasčiausią riešutų spaustuką, net įminti liejinyje pasislėpusį pasirinktos istorijos ženklą-simbolį. Paklausite, kaip sekėsi?  ,,Spinduliukai“ tapo Didžiaisiais knygų ekspertais. Tris kartus valio!!! Dėkojame Anetei Simonavičiūtei, Titui Česnauskui, Patricijai Alonderytei ir Matui Brazaičiui ir jų mokytojai Vaidai Jokšienei.