Renginiai

Didieji knygų ekspertai

Vos tik išgirdę žinią apie Klaipėdos mieste vyksiantį konkursą-žaidimą ,,Knygų ekspertų kovos“,  progimnazijos 6k klasės mokiniai subūrė komandą ,,Spinduliukai“. Konkurse dalyvavo šešios komandos, kurioms teko atlikti įvairiausias užduotis:  įminti G. Morkūno apsakymų knygos ,,Blusyno pasakojimai“ paslaptis. Komandos turėjo atpažinti knygoje besislepiančias iliustracijas, atsakyti į ,,Blic turnyro“ klausimus, sukurti meilės eilėraštį, išradingai panaudoti paprasčiausią riešutų spaustuką, net įminti liejinyje pasislėpusį pasirinktos istorijos ženklą-simbolį. Paklausite, kaip sekėsi?  ,,Spinduliukai“ tapo Didžiaisiais knygų ekspertais. Tris kartus valio!!! Dėkojame Anetei Simonavičiūtei, Titui Česnauskui, Patricijai Alonderytei ir Matui Brazaičiui ir jų mokytojai Vaidai Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close