Renginiai

Tapome svečiais iš Lietuvos

Kaip gera turėti svečių iš Lietuvos! Tokiais žodžiais Facebook socialiniame tinkle  pasidalino Lituanistinė jaunimo studija. Džiaugiamės smagia virtualia pamoka su kitoje šalyje gyvenančiais lietuviais. Apie ką kalbėjomės? Apie MAMYČIŲ dieną… Mes, 5b klasės mokiniai,  papasakojome, kaip  švenčiame šią dieną, kokios mūsų šalyje tradicijos… Dar spėjome pažaisti žaidimą ,,Kaip gerai pažįsti savo mamą”. Ačiū bičiuliams iš Didžiosios Britanijos už šiltą susitikimą, o klasės auklėtojai Jolitai Benetienei už susitikimo organizavimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close