Tapome svečiais iš Lietuvos

Kaip gera turėti svečių iš Lietuvos! Tokiais žodžiais Facebook socialiniame tinkle  pasidalino Lituanistinė jaunimo studija. Džiaugiamės smagia virtualia pamoka su kitoje šalyje gyvenančiais lietuviais. Apie ką kalbėjomės? Apie MAMYČIŲ dieną… Mes, 5b klasės mokiniai,  papasakojome, kaip  švenčiame šią dieną, kokios mūsų šalyje tradicijos… Dar spėjome pažaisti žaidimą ,,Kaip gerai pažįsti savo mamą”. Ačiū bičiuliams iš Didžiosios Britanijos už šiltą susitikimą, o klasės auklėtojai Jolitai Benetienei už susitikimo organizavimą.