Renginiai

Nuotolinė edukacija „Krentanti žvaigždė“

Gegužės 7 d., 2k klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „ Krentanti žvaigždė“ . Mokiniai susipažino, kokiomis priemonėmis gali stebėti dangų,  kokia yra artimiausia mums žvaigždė, kokių dydžių yra planetos, žvaigždės, galaktikos, pasiklausė įvairiausių Visatos kūnų garsų, kurių paprastai  žmogaus ausis negirdi. Vėliau, po edukacijos, visi vaikai gavo diplomus. Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close