Renginiai

Ekskursija po gyvūnų prieglaudą

Penktokai per etikos pamoką dalyvavo nuotolinėje ekskursijoje gyvūnų prieglaudoje „Lesė“. Mokiniai diskutavo apie beglobius gyvūnus: iš kur jie atsiranda, ką daryti, kad jų mažėtų, kokią funkciją atlieka gyvūnų prieglaudos. Sužinojo apie šunų kūno kalbą, naminių gyvūnų priežiūrą.  Pamokų tikslas – puoselėti jaunosios kartos atsakingą požiūrį į augintinius ir padėti suprasti, kaip bendrauti su šunimi. Dėkojame etikos mokytojai Jolitai Benetienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close