Renginiai

Literatūros kūrinių meninio skaitymo šventė

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras ir Klaipėdos Rotary klubas „Maris“ Klaipėdos miesto mokiniams organizavo literatūros kūrinių meninio skaitymo šventę. Virtualiai nusikėlėme į numatytą renginio vietą – Valstybės pažinimo centrą. Treniravome balso stygas įgarsindami skirtingų tarmių tekstus, bandėme įminti,  kas tos drobynos ar kėžis. Šventę vainikavo moksleivių parengti tekstai apie Lietuvos nepriklausomybę, partizanų kovas už laisvę, nacionalines tradicijas, šeimos vertybes. Jonas Danisevičius skaityti rinkosi Adolfo Ramanausko-Vanago memuarų ištraukas, kurias papildė savo šeimos istorija. Džiugu, kad jo ištartas žodis sugraudino ne vieno klausytojo širdį. Ačiū 6k klasės mokiniui Jonui Danisevičiui ir jo lietuvių kalbos mokytojai Vaida Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close