Renginiai

Menas moko jausti

Gegužės 5dieną  7e klasės mokiniai turėjo neįprastą virtualų edukacinį užsiėmimą ,,Menas moko jausti“. Neturint įrankių šiuolaikinio meno parodos gali pasirodyti kaip neišsprendžiamas galvosūkis. Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro kultūrinės veiklos vadybininkė vaikų ir jaunimo edukacijai Vida Narveišytė trijų žaismingų žingsnių pagalba padėjo mokiniams atrasti savitą meno kūrinių matymo būdą. Mokiniai virtualiai lankėsi Viktoro Paukštelio parodoje   „GAMBITAS“ bei Vitos Opolskytės ir Kazimiero Brazdžiūno parodoje „X / Y“. Ačiū klasės auklėtojai Ingai Jaunienei už suaorganizuotą edukaciją.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close