Antrasis Erasmus+ projekto virtualus mobilumas (Kroatija)

Tęsiame tarptautinį Erasmus+ projektą “Our life in our hands”  Gegužės 17-21 vyko virtualus mobilumas, kurį organizavo partneriai iš Kroatijos. Susitikimo tema 3 R – reduce, reuse, recycle (sumažinkime, panaudokime dar kartą, perdirbkime). Šį kartą į darbą įsijungė ir moksleiviai iš 5 c. Kartu su mokytoja Gintare Čereškiene  mokiniai diskutavo apie tvarų vartojimą,  atliekas, būdus sumažinti  jų kiekius. Mokiniai  kūrė indelius gėlėms iš atliekų. Ačiū mokytojai Gintarei už pagalbą.