Renginiai

Antrasis Erasmus+ projekto virtualus mobilumas (Kroatija)

Tęsiame tarptautinį Erasmus+ projektą “Our life in our hands”  Gegužės 17-21 vyko virtualus mobilumas, kurį organizavo partneriai iš Kroatijos. Susitikimo tema 3 R – reduce, reuse, recycle (sumažinkime, panaudokime dar kartą, perdirbkime). Šį kartą į darbą įsijungė ir moksleiviai iš 5 c. Kartu su mokytoja Gintare Čereškiene  mokiniai diskutavo apie tvarų vartojimą,  atliekas, būdus sumažinti  jų kiekius. Mokiniai  kūrė indelius gėlėms iš atliekų. Ačiū mokytojai Gintarei už pagalbą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close