Dailus raštas 2021

Gegužės 4-6 dienomis buvo organizuojamas 2-5 klasių dailyraščio konkursas „Dailus raštas“. Dvejus metus šis konkursas vyko Klaipėdos mieste, o šiais metais peraugo į respublikinį renginį. Šiame konkurse dalyvavo 57 2-5 klasių mokiniai iš 31 Lietuvos mokyklos. Tarp nugalėtojų ir mūsų mokyklos 4b klasės mokinė Salomėja Gudeliauskaitė, užėmusi II vietą. Sveikiname mokinę ir mokytoją Dalę Jurkienę. Konkursą organizavo mūsų mokyklos specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė ir logopedė Dovilė Beresnevičienė.