Mokytojų ir mokinių diskusija

Mokytojų metodinė taryba pakvietė mokinių komiteto narius diskusijai ,,Efektyvus mokymas(is). Mokytojo ir mokinio vaidmuo užtikrinant ugdymo kokybę“. Kartu su mokiniais bandėme paneigti mitus, jog žinios sensta, mokytojai nediferencijuoja užduočių, ilgalaikė atmintis nebereikalinga, nes visą informaciją galima rasti google sistemoje ir kt. Pokalbis-diskusija tikrai suteikė galimybę į mokymąsi pažvelgti naujai. Dėkojame Vaidai Jokšienei, Mokytojų metodinės tarybos pirmininkei, už diskusijos moderavimą, mokytojams ir Mokinių tarybos nariams už aktyvų dalyvavimą.