Renginiai

Vienos kišenės istorija

Pažintį apie Klaipėdos krašto rūbus pradėję Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje 1k (Klasikinio ugdymo) klasės mokiniai tęsė per technologijų pamoką, kurią įdomiai vedė vyresniųjų klasių dailės ir technologijų mokytoja Judita Bivainienė. „Vienos kišenės istorija“ kaip pasakoje visus nukėlė į praeitį, kai moterys ir mergaitės dar neturėjo rankinių ar kuprinių, o svarbiausias smulkmenas dėjo į kišenes – delmonus. Nustebino rankomis siuvinėtų delmonų raštai, formos ir spalvingumas. Kūrybiškumą ir fantaziją  mokiniai atskleidė iš smulkių džiovintų maisto produktų patys sukurdami sau delmoną. Pagarbiai Nelita Gedminienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close