Virtuali kelionė į „Fortum“

Gegužės 26 d. 5a klasės mokiniai dalyvavo virtualioje ekskursijoje – pirmoje termofikacinėje elektrinėje  Baltijos šalyse „Fortum“. Ši įmonė veikia dešimtyje šalių, o korporacijos įmonėse dirba beveik 9000 energetikos sektoriaus profesionalų. „Fortum“ turi 2,5 milijonus klientų ir daugiau nei 150 jėgainių. Tai iš tiesų įspūdį paliekanti įmonė. Mokiniai sužinojo, kaip tvarkomos atliekos, gaminama elektros energija, suprato,  kad gamtos ateitis – mūsų rankose.  Ačiū klasės auklėtojai Romaldai Dzikienei už edukacijos organizavimą.