Lietuvių liaudies pamokėlės

1k klasės mokiniams nepamiršti lietuvių liaudies ratelių ir žaidimų, tęsti tautines tradicijas padėjo šokių mokytoja Irma. Pamoka buvo ne tik „Įdomioji“, bet ir linksma, triukšminga ir nuotaikinga. Mokiniai suprato, kaip nepaprasta vaikščioti klumpėmis,  prisiminė, o gal ir išmoko žaisti „Šiaudų batus“, „Skrido žvirblis per ūlyčią“, „Gūdo dūdą“ ir kitus smagius lietuvių liaudies žaidimus. Daugelis mokinių  išreiškė norą, kad tokių šokių pamokų būtų daugiau. Dėkojame mokytojoms I. Stonienei ir N. Gedminienei.