Renginiai

Anglų kalbos pamoka „Lietuviškas madų šou“

2k (Klasikinio ugdymo) klasėje vyko neįprasta anglų kalbos pamoka „Lietuviškas madų šou“. Mokiniai ne tik mokėsi angliškų žodžių, gramatikos ir tarties, bet ir trumpam tapo mados žinovais bei dizaineriais. Pamokoje jie supažino su dažniausiai dėvimų rūbų pavadinimais, šių žodžių tarimu, reikšmėmis. Vaikai pristatė savo mėgstamiausius rūbus, pasitelkę kūrybiškumą ir vaizduotę, sukūrė ant savo atsineštų marškinėlių piešinuką su angliška fraze, atspindinčia jų pomėgius, asmenybę. Kviečiame pasigrožėti jaunųjų kūrėjų darbais. Už įdomią ir kūrybišką pamoką dėkojame anglų k. mokytojai E. Paulikaitei.

« 2 »

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close