Renginiai

Pažintis su senąja Klaipėda

Mokslo metų pabaigoje 1k (Klasikinio ugdymo) klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Pažintis su senąja Klaipėda“. Ieškodami „Bitės lobio“ susipažino su senamiesčio gatvelėmis, kiemais, jų istorija. Pagal išdalintą žemėlapį mokiniai turėjo rasti pastatą, skulptūrą ar kitą įdomų objektą. Suradus keliautojai buvo apdovanoti bitutės lipdukais. Kelionės aplink senamiestį pabaigoje visų laukė lobis. Ačiū gidei Anitai už įdomius istorijos faktus apie gimtąją Klaipėdą ir mokytojai Nelita Gedminienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close