Renginiai

Tradicinių lietuviškų patiekalų restoranas

« 3 »

2k (Klasikinio ugdymo klasės) mokiniai per anglų kalbos pamoką trumpam „įkūrė“ tradicinių lietuviškų patiekalų restoraną “2k‘“. Čia mokiniai mokėsi užrašyti ir tarti tradicinių lietuviškų patiekalų pavadinimus, sudarė valgiaraštį iš savo mėgstamų lietuviškų patiekalų, mokėsi naudingų klausimų, frazių, kurių pagalba galima užsisakyti maisto restorane bei išmoko paklausti draugo nuomonės apie jo mėgstamus patiekalus. O užduotis suvaidinti situaciją restorane tarp padavėjo ir dviejų klientų buvo itin nelengva, bet begalę teigiamų emocijų sukėlusi užduotis. Dėkojame anglų k. mokytojai Editai Paulikaitei. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close