Renginiai

Vertikalioji ir horizontalioji integracija

Besibaigiant mokslo metams, progimnazijos pedagogai dalyvavo seminare ,„Vertikalioji ir horizontalioji integracija“. Lektorė R. Dudzinskienė dalinosi įžvalgomis apie integraciją pamokose. Kaip pasiekti geresnių ugdymosi rezultatų? Ką daryti, kad mokinys kuo greičiau rastų tinkamą kelią teisingo sprendimo link? Kaip parinkti tinkamą vertinimą? Ir dar daugelį kitų temų mokytojai gvildeno seminaro metu. Belieka taikyti pamokose kuriant kokybišką ugdymą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close