Renginiai

8e klasės talentų laboratorija

Mokslo metams besibaigiant mūsų mokyklos mokiniai pamokų metu rengia įvairius projektus. Projektas – tai vienas iš būdų pakartoti tai, ką išmokai. Jei akademines žinias, talentą ir įgytas kompetencijas sugebi panaudoti reikiamu momentu – rezultatas tikrai nenuvils. Prašome pasigrožėti, kokie talentai auginami MŪSŲ MOKYKLOJE. Ačiū rusų kalbos mokytojai Antoninai Savickienei už idėjas, o 8e klasės mokiniams –  už įgyvendintą projektą.
 
 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close