Projektas „Mano žaidimas“

Visą mėnesį 5k klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoju Aleksandru Ronkumi  technologijų pamokų metu vykdė projektą „Mano žaidimas“. Organizuojant technologinį projektą mokiniai susipažino su užduočių įvairove ir galimybe rinktis pagaminti žaidimą pagal savo pomėgius. Mokiniai parinko ir pateikė užduočių įgyvendinimo variantų, ieškojo naujų, originalių, alternatyvių idėjų. Pamokų metu mokiniai  realizavo patirtinį, tiriamąjį, kūrybinį, interpretacinį mokymąsi, sujungė teoriją su praktika, pagamino  realiame gyvenime pritaikomus žaidimus iš antrinių žaliavų. Ačiū mokytojui už kūrybiškumo, tvarumo ugdymą pamokose.